logo Mezinárodní katalog firem

CZ | EN | PL

BEATERAPIE - poradenství, konzultace, terapie


Pokud procházíte životní nebo partnerskou krizí, nacházíte se v bezvýchodné situaci nebo řešíte závažný problém, objednejte se ke konzultaci.

PhDr. Bc. a Bc. Beáta Koňařík Bakošová, MBA

Vystudovala jsem bezpečnost při práci, sociální práci a jednooborovou psychologii. V poradenství se pohybuji cca 15 let. Jsem absolventkou Dlouhodobého výcviku v integrativní psychoterapii, akreditovaného pro zdravotnictví a od roku 2017 pracuji s klienty terapeuticky.

Absolvovala jsem také mnoho odborných výcviků a kurzů, např. Psychosomatické poruchy a jejich psychoterapie; Práce s emocemi v gestalt přístupu; Kurz hypnózy, autohypnózy a konverzační hypnózy; Praktická krizová intervence; Supervize v pomáhajících profesích; Terapeutický tanec; Psychoterapie psychóz I. a II.; Kurz TAT (transakční analýzy); Lüscherov barevný test; Kariérové poradenství a koučování; Výcvik v párové terapii a poradenství pod vedením Samuela Schürera.

Jsem řádnou členkou České asociace pro psychoterapii. Ve své práci vycházím z vícero psychoterapeutických směrů (např. KBT, Psychodynamická psychoterapie, EFT - na emoce zaměřená terapie) a využívám různé techniky. Pracuji s koncepty kruhů tzv. sebepodrývajícího chování, kruhem pozitivních výjimek nebo také s emocionálními schématy, minulostí i přítomností klienta. Soustředím se na prožívání emocí, tělesných pocitů a myšlenek, které se často odráží v lidském chování. Kromě individuální práce se věnuji i párovému poradenství.

Prostřednictvím psychoterapie je klient schopen docílit významného zlepšení svého psychického stavu, najít a využívat nové zdroje a možnosti ve svém životě.

Fotogalerie


Kontakt


BEATERAPIE - poradenství, konzultace, terapie
Hlubčická 2259/50a (budova STAVOREMONT a.s.)
Krnov
794 01

IČ: 11645326
DIČ:

PhDr. Bc. a Bc. Beáta Koňařík Bakošová, MBA - majitel

                       

Firemní web

Klíčová slova


psychologické poradenství - psychoterapie Krnov - psychoterapie Bruntál - psychoterapie Opava - párové poradenství - párová terapie

Poptávkový formulář
© 2018 Firmuj.cz. Všechna práva vyhrazena.