logo Mezinárodní katalog firem

CZ | EN | PL

HERBALIFE Czech Republic s.r.o.


KDO JSME
Světový lídr v oblasti náhrad jídel, doplňků stravy a produktů sportovní výživy. Každý den se po celém světě spotřebuje více než 4 miliony koktejlů Herbalife Nutrition.

JAK PRACUJEME
K zákazníkům se dostáváme prostřednictvím sítě Členů. Osobní zkušenost s produkty a vzdělání v oblasti výživy, které mají naši Nezávislí Členové, je proto pro nás rozhodující. Jde o další aspekt, který zahrnuje motivaci a osobní podporu, která dává našim zákazníkům důvěru ke změně k lepšímu. To je to, co nazýváme "přidaná hodnota distributora".

KDE NÁS NAJDETE
Společnost Herbalife Nutrition, která byla založena v roce 1980, dnes působí ve více než 90 zemích s více než 8 000 zaměstnanci po celém světě.

PROČ NAŠE PRODUKTY
Institut Herbalife Nutrition je složený z předních odborníků a má za úkol propagovat bezchybnost v oblasti výživy prostřednictvím klinického výzkumu a vzdělávání po celém světě.
Zařízení v Herbalife Nutrition těží z nejnovější technologie a patří mezi nejvyspělejší na světě. Naše laboratoře po celém světě mají certifikát ISO 17025. V Evropě testujeme produktovou řadu Herbalife24® na zakázané látky společností LGC prostřednictvím světově uznávaného programu 'Informed Sport'.

PŘIDEJTE SE K NAŠEMU TÝMU
Pracujeme v dynamickém a rychle se rozvíjejícím prostředí a věříme, že budeme pracovat jako tým, abychom to "budovali lépe". Zavázali jsme k určitým standardům pro naše odvětví a budeme potřebovat vaši pomoc, abyste nám pomohli dosáhnout našich cílů. Pokud jste připraveni připojit se k týmu Herbalife Nutrition s více než 8 000 zaměstnanci po celém světě, chceme o vás vědět.

Fotogalerie


Kontakt


HERBALIFE Czech Republic s.r.o.
Radlická 740/113d
Praha - Jinonice
158 00

IČ: 02855089
DIČ: CZ02855089

Zákaznická podpora -

                       

Firemní web

Klíčová slova


Herbalife - Zdravá výživa - Dieta - Regulace hmotnosti - Nutriční doplňky - Doplňky stravy - Proteinové tyčinky - Koktejly - Sportovní výživa

Poptávkový formulář
© 2018 Firmuj.cz. Všechna práva vyhrazena.