logo Mezinárodní katalog firem

CZ | EN | PL

Centrum osobního rozvoje Iveta Kolínková


Jmenuji se Iveta Kolínková. Jsem absolventkou kurzu „KVANTOVÁ REGRESE“ – komunikace s bytostmi světla a lásky. Tato regresní technika je založená na principu KVANTOVÉ REGRESE od Dolores Cannon a umožňuje dojít k poznání příčin vašich potíží a problémů.
V současné době žiju v Krnově, zde mě můžou klienti navštívit na adrese : Říční okruh 28, Krnov, 79401 – CENTRUM OSOBNÍHO ROZVOJE, ZÁZRAKY ŽIVOTA.
Díky kvantovým regresím a kvantování jsem si uvědomila své poslání v tomto životě. Všichni kráčíme cestou sebepoznání, jen někdo více vědoměji, jiný méně a někdo vůbec netuší, že by se něčím takovým měl zabývat.
Dnes už nedokážu přesně určit ten moment, kdy se u mě z nevědomé cesty, stala cesta vědomá, ale vždy jsem nějak vnitřně cítila, že existuje i nějaká vyšší síla ( energie ) se kterou se dá pracovat. Důležité je, aby si každý uvědomil, že my jsme ti, kdo tvoří realitu. Každý máme schopnost na sobě pracovat a změnit tak své dosavadní postoje.
Všichni jsme si navzájem zrcadly a pokud se dobře díváme a nasloucháme, odkrývá se nám nezměrné množství informací, které otevírají cestu poznání.
Je spousta metod, jak se snažit najít rovnováhu…, ale začít musí každý nejprve sám u sebe.

SLUŽBY:
- Kvantová regrese
- Regresní terapie
- Kvantování
- Výklad karet
- Kurzy
- Čištění vztahů
- Poradenství
- Prodej náramků z minerálních kamenů

Fotogalerie


Kontakt


Centrum osobního rozvoje Iveta Kolínková
Říční okruh 2340/28
Krnov
794 01

IČ: 02067439
DIČ:

Iveta Kolínková - majitel

                       

Firemní web

Klíčová slova


Kvantová regrese - Regresní terapie - Kvantování - Výklad karet - Kurzy - Čištění vztahů - Poradenství - Prodej náramků z minerálních kamenů

Poptávkový formulář
© 2018 Firmuj.cz. Všechna práva vyhrazena.