logo Mezinárodní katalog firem

CZ | EN | PL

CVIKR Říha


Jsme první a jediná firma zaplňující svým produktem dosud volné místo na trhu v nabídce funkční dioptrické optiky, která nabízí produkt se kterým budete jedineční a tím je CVIKR, který jistě všichni znáte a který ve srovnatelné kvalitě nemůžete koupit nikde jinde. Navazujeme na filigránskou práci mistrů z konce 19. stol. a začátku 20. stol., která jako mnoho dalších zmizela v propadlišti dějin. Zapomeňte na sériovou výrobu a unifikaci a dopřejte si možnost vyzkoušet naprosto individuální přístup. Stanete se majiteli unikátního cvikru, vyrobeného dle Vašich představ.

Původní běžné cvikry se nevyráběly z drahých kovů, resp. zlata (které zaručuje pevnost mechanizmu), neboť měly být dostupné širší veřejnosti. My vyrábíme jednak repliky těchto starých cvikrů, avšak pouze zlaté, a také přicházíme s novými vzory a tvary mechanizmu i brýlových čoček, které zabezpečují vysoký standard moderní korekce očních vad, avšak princip mechanizmu zůstává původní. Navíc své výrobky dělíme do základních 2 skupin cvikry dámské a cvikry pánské. Pánské vynikají svou jednoduchostí a strohostí, a zpravidla nebývají zdobeny drahými kameny. Naopak dámské cvikry jsou zamýšleny i jako doplněk do společnosti a zároveň funkční šperk, kdy bývají do jejich mechanizmů zapracovávány drahé kameny dle požadavku zákazníka. Jedná se tak o skloubení ryzího kovu, drahých kamenů, ruční práce a kvalitní optiky, která může být jak dioptrická, tak pouze kosmetická pro příležitostnou prezentaci ve společnosti.

ako kov na mechanizmus používáme výhradně bílé a žluté zlato a to ve finálním provedení lesk či mat s povrchovou úpravou rhodiem. Zaručujeme, že všechny součástky mechanizmu jsou ze zlata a to včetně pružin a šroubů! Každý výrobek je jedinečný a je opatřen výrobním číslem a puncem. Navíc je ke každému cvikru dodáván certifikát, který obsahuje váhu zlata mechanizmu, ryzost a druh osazené optiky. Vzhledem k tomu, že dodáváme brýlové čočky od předních světových výrobců /po dohodě s potřebami zákazníka/, neměl by nastat problém ani v případě poškození čočky kdekoliv na světě. Každý optik by měl být schopen vzniklou situaci vyřešit.

Aktuálně nabízíme základní kolekci pánských cvikrů a základní kolekci dámských cvikrů, kde je možné mezi jednotlivými kusy obou kolekcí libovolně kombinovat výběrem vzoru, barvy kovu, skel a kamenů. Každý kus je samozřejmě dodáván v originální a jedinečné kazetě, která je také demonstrací kvalitní ruční práce.

Tento produkt je vyroben v České republice a jedná se o zakázkovou práci.

Fotogalerie


Kontakt


CVIKR Říha
Jedovnická 8
Brno-Líšeň
628 00

IČ: 67056148
DIČ: CZ7102023830

Tomáš Říha - majitel

For english language -

                       

Firemní web

Klíčová slova


cvikr - brýle - dioptrie - optika - Brno

Poptávkový formulář
© 2018 Firmuj.cz. Všechna práva vyhrazena.