logo Mezinárodní katalog firem

CZ | EN | PL

Alois Coufal


Jsme malá stavební firma zabývající se veškerými službami v oblasti stavebnictví, počínaje poradenstvím, zhotovením projektu a finálním provedením prací konče. Působíme v oblasti Moravskoslezského kraje, především však v okresech Bruntál a Opava.

NAŠE SLUŽBY
Kompletní rekonstrukce na klíč, rekonstrukce bytových jader a koupelen, půdní vestavby, tepelné izolace staveb, sádrokartonářské práce, zámkové dlažby, ploty – gabionové zdi, výkopové práce, fasády, podlahářské práce, obkladačské práce, elektroinstalace, tesařské práce, truhlářské práce, střechy atd.

ZEDNICKÉ PRÁCE
Náplní činnosti firmy je stavební výroba, tzn. Veškeré stavební a zemní práce. za předností firmy pokládáme velmi dobré strojní vybavení a provádění prací vlastními kvalifikovanými zaměstnanci. Klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

OBKLÁDAČSKÉ PRÁCE
Náplní činnosti firmy jsou obkladačské práce, za předností firmy pokládáme velmi dobré strojní vybavení a provádění prací vlastními kvalifikovanými zaměstnanci. Klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

SADROKARTONÁŘSKÉ PRÁCE
Náplní činnosti firmy jsou sádrokartonářské práce, za předností firmy pokládáme velmi dobré strojní vybavení a provádění prací vlastními kvalifikovanými zaměstnanci. Klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

Fotogalerie


Kontakt


Alois Coufal
Brantice 122
Brantice
793 93

IČ: 05403278
DIČ:

Alois Coufal - majitel

                       

Firemní web

Klíčová slova


stavby - stavební firma - obkladačské práce - zednické práce - sadrokartonářské práce - stavby na klíč - dům na klíč - rekonstrukce jader

Poptávkový formulář
© 2018 Firmuj.cz. Všechna práva vyhrazena.