logo Mezinárodní katalog firem

CZ | EN | PL

Holnar Design - Holgrupe design s.r.o.


O NÁS
Máme mnohaleté zkušenosti v designu interiérů a ve vývoji individuálních řešení na míru. Klademe důraz na aktuální trendy, ale ctíme tradici a kvalita je pro nás vždy na prvním místě.

Celý náš tým Vám poskytne nadstandardní servis při realizaci Vašeho projektu. Co nejpřesněji ztvárníme Váš interiér. Využíváme panoramatických vizualizací a v případě kuchyňské linky nabízíme i prezentaci pomocí kuchyně na zkoušku.

Dokážeme zajistit i interiérové stavební úpravy. Například rekonstrukci bytového jádra, výměnu podlahy a jiné. Vyřešte vše rychle a jednoduše s jedním dodavatelem – Holnar Design.

Děláme nábytek na míru nejenom prostoru, ale hlavně Vám.

Ať už jste jednotlivec, mladý pár nebo developer – vždy nabízíme produkt ušitý na míru.
Každý má své potřeby a představy. My je plně respektujeme.

NAŠE SLUŽBY​
Naše společnost nabízí designérské služby a realizace zaměřené na nábytek jako jsou: kuchyně, obývací stěny, vestavné skříně, ložnice, dveře, pracovny, kancelářské interiéry atd.. I když řešíte jen jednu místnost, zohledňujeme interiérový celek tak, aby bylo Vaše bydlení v symbióze.

Stavební úpravy realizujeme jak na úrovni designérských služeb, tak i realizací (podlahy, obklady, rekonstrukce).

PROČ MY?
V čem jsme jiní?
Kombinujeme výhody kuchyňského studia, truhláře, bytového designera / architekta v komplexní produkt od Holnar design. Každý má jiné potřeby a také zvyklosti.

Pokryjeme celý proces realizace Vašeho projektu, výsledkem naší práce je absolutně výjimečný zákaznický servis jako u bytového designéra. Zároveň velká časová a výrobní kapacita.
Ale samozřejmostí je také komfort jako na kuchyňském studiu a dostupné ceny jako u truhláře. Naší hlavní devízou je práce v týmových skupinách, přičemž každý člen takové skupiny je specialistou na konkrétní problematiku. Součástí týmu jsou např. hlavní návrhář, technik, specialista na spotřebiče, specialista na prezentaci atd.

SPOLUPRÁCE
Od nového roku jsme zahájili spolupráci s jedním z největších výrobců kuchyní v Evropě – společností NOBILIA – www.nobilia.de
Jedná se o německého výrobce, který je na trhu více jak 70 let a disponuje nejlepšími výrobními technologiemi na světě!
Díky tomu vám můžeme nabídnout vysokou kvalitu a nejnovější designové trendy, ať už chcete rustikální nebo supermoderní kuchyň

Elektropráce Michal Jargaš (ičo 14215021) – Elektroinstalace bytů, domů a průmyslových objektů.

Fotogalerie


Kontakt


Holnar Design - Holgrupe design s.r.o.
Krapkova 709/4
Olomouc
779 00

IČ: 06985467
DIČ: CZ06985467

Holgrupe design s.r.o. -

                       

Firemní web

Klíčová slova


interiéry - kuchyně - koupelny - obývací stěny - šatní skříně - podlahy - olomnouc - holnar design

Poptávkový formulář
© 2018 Firmuj.cz. Všechna práva vyhrazena.