logo Mezinárodní katalog firem

CZ | EN | PL

STG trade, s.r.o.


Naše společnost je jedním z významných českých výrobců a poskytovatelů řešení v oblasti dodávek kovových palet a obytných kontejnerových systémů na bázi kontejnerových modulů.

Jsme:

Malá a dynamická výrobně obchodní společnost s vlastními výrobními kapacitami
100% česká firma
Již 12 let na trhu
Zaměstnává 35-45 zaměstnanců a OSVČ
Rychlý, dynamický a individuální přístup
Inovace a náročné moderní trendy
Expresní výroba a dodávka
Dodáváme do celé Evropy a Evropské unie
Významné reference v České republice, Německu, Rakousku, Belgii, Slovensku, Japonsku

Něco málo z historie
Společnost STG trade, s.r.o. byla založena v roce 1999 jako obchodní společnost. Její náplní bylo obchodování se strojírenskými výrobky, převážně s licencovanými kovovými paletami, speciálními kovovými paletami, obytnými a kancelářskými kontejnery a jejich sestavami.

V roce 2003 společnost zvýšila svoji konkurenceschopnost a flexibilitu nákupem výrobních kapacit, a to výrobního závodu ve Městě Albrechticích. Navázala tím na zavedenou výrobu, která byla započata již v roce 1992.

V současnosti společnost vyrábí a prodává stavebně strojírenské výrobky: a to především obytné a sanitární kontejnery (stavební buňky) včetně jejich sestav, skladové kontejnery, ocelové kontejnery, technologické kontejnery, konstrukce a díly. Dalším významným sortimentem společnosti jsou kovové palety, EUR-Gitterboxpalety (Y-palety), speciální palety, palety do automobilového průmyslu, a pod.

Po svém dvanáctiletém působení na trhu se společnost dostala do podvědomí řady tuzemských i zahraničních firem. Své výrobky exportuje do zemí Evropské unie, hlavně do Německa, Rakouska a Belgie. K významným realizovaným projektům v zahraničí patří především výstavba třech dočasných škol a dvou předškolních zařízení pro město Mnichov, zařízení zázemí dálničního tunelu v Burghausenu, zařízení ubytování pro sociálně slabší občany v Německém Neckars Ulmu, kancelářský komplex pro vídeňskou hromadnou dopravu, technické a sociální zázemí technických služeb města Vídně a mnoho dalších. Za poslední 3 roky společnost dodala své výrobky do více než 150 tuzemských a zahraničních firem, měst a obcí. V roce 2010-2011 se v České republice mezi významné realizované projekty řadí například: sociální zázemí, kontejnerová sestava pro firmu Wistron CŘ, kancelářské zázemí a pneuservis pro firmu MEMFIS Prachatice, kancelářské a sociální zázemí v Ledcičích u Mělníka pro firmu Semmelrock Colorbeton,a.s., technologické kontejnery pro rozvaděče měničů pro firmu UPS Technology,s.r.o. Brno, sestava kancelářských kontejnerů v Ostravě Vítkovicích pro firmu Českomoravský beton,a.s., člen nadnárodní skupiny HeidelbergCement v ČR, zakázka technologického kontejneru s akustickým útlumem pro zkoušky motorů pro Ministerstvo obrany ČR a další. Významným projektem je také dodávka 11 kontejnerů se sociálním zařízením a jednoho kontejneru vstupní pokladny pro nově budované výstaviště města Löbau, DE.

Společnost se posledních letech soustřeďuje také na technicky náročnější projekty, ve kterých uplatňuje své letité zkušenosti a technický um svých zaměstnanců.

Kromě vlastní výrobní činnosti společnost zajišťuje technickou přípravu výroby výrobků, s nimiž dále obchoduje.

Společnost je držitelem licence CZ-114 vydané pro rok 2009 Evropskou paletovou asociací EPAL na výrobu kovových palet dle předpisu UIC 435-3. Kvalita výroby EUR-Gitterboxpalet je pravidelně kontrolována švýcarskou společností pro kontrolu SGS.

Fotogalerie


Kontakt


STG trade, s.r.o.
Mikulášská 1141/89
Krnov
794 01

IČ: 25832069
DIČ: CZ25832069

Výrobní závod - STG trade, s.r.o.

Bc. Ondřej Tomančák - obchodní manager

Jan Mízner - obchodní manager

Petr Tomančák - obchodně-technický manager

Provozovny


Výrobní závod:
Boženy Němcové 789/29, 793 95 Město Albrechtice
                       

Firemní web

Klíčová slova


Technologické kontejnery - Obytné buňky a kontejnery - Prodejní a prezentační stánky - Kovové palety

Poptávkový formulář
© 2018 Firmuj.cz. Všechna práva vyhrazena.