logo Mezinárodní katalog firem

CZ | EN | PL

Vladimír Maršálek - VM autosklo


Firma "VM AUTOSKLO BRNO" existuje již od roku 1991 a zabýváme se tónovaním autoskel jak folií, tak pokovením. Autosklo-VM nabízíme autofolie s montáží nebo bez demontáže skel podle vhodnosti k danému typu vozidla. Časem jsme rozšířili činnost o výměnu čelních skel z připojištění, havarijního nebo povinného ručení. Autosklo-VM nabízí tímto kompletní řešení pojistných událostí za Vás a to zcela zdarma. Při zatmavení autoskel od nás obdržíte atestovou kartičku s platným certifikátem schváleným Ministerstvem dopravy.
Veškeré používané materiály a autoskla jsou od značkových výrobců jako např. Pilkington, Saint Gobain Securit a Splintex. Montáže provádíme dle technologických postupů předepsaných výrobci vozidel.

AUTOSKLA:
- osobní vozy
- nákladní auta
- autobusy
- karavany
- speciální vozidla
- zemní a lesní stroje
- bagry, buldozery
- traktory, kombajny, postřikovače, vyorávače apod.

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL:
Nabízíme autofolie k lepeným čelním sklům, které jsou schválené Ministerstvem dopravy České republiky pro tónování autoskel. Poskytneme Vám slevu 40% z připojištění autoskla.

KÓDOVÁNÍ AUTOSKEL:
Vyleptáním nezaměnitelného kódu na všechna skla vozidla odradíte potenciální zloděje. Vaším kódem (VIN) nebo speciálně vygenerovaným kódem Vám pomocí unikátní technologie na počkání označíme v servisu požadovaný počet skel.

Čištění klimatizací a čištění interiéru.

Fotogalerie


Kontakt


Vladimír Maršálek - VM autosklo
Zábrdovická 801/11
Brno - Zábrdovice
615 00

IČ: 43365884
DIČ:

Vladimír Maršálek - majitel

                       

Firemní web

Klíčová slova


autoskla Brno - autosklo VM - výměna autoskel Brno - servis autoskel Brno - tónování autoskel Brno - kódování autoskel Brno

Poptávkový formulář© 2018 Firmuj.cz. Všechna práva vyhrazena.