logo Mezinárodní katalog firem

CZ | EN | PL

Autolakovna Kostka


LAKOVÁNÍ VOZIDEL
K lakování vozů používáme vodou ředitelné barvy značky Mipa, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Lakujeme vozy všech typů a značek. Provádíme lakování jak celých vozů, tak i lokální opravy (blatníků, nárazníků, atd.). K přípravě vozu před lakováním (základování, tmelení, atd.) používáme materiály značky 4CR.

LEŠTĚNÍ VOZIDEL, OŠETŘENÍ OKEN
Pokud vám vadí škrábance na vozidle od kartáčů z myček, nebo máte drobné oděrky na vozidle, není nic jednoduššího než přijet k nám a my si s nimi poradíme. Dokážeme oživit staré laky tak, že budou znovu jako nové. K leštění vozidel používáme kvalitní leštící systém od společnosti 4CR.

OŠETŘENÍ OKEN
Kromě leštění vozidel nabízíme i aplikaci NANO technologie na okna, která vám téměř nahradí stěrače. NANO technologie vytvoří na okně ochrannou vrstvu, která zabraňuje usazování nečistot na okně a dělá ho hladším po celých 6-8 měsíců. Díky tomu při dešti vytváří voda na okně kapičky, které lehce stékají z okna a tím zvyšuje viditelnost. Velkou výhodou je i to, že v zimních měsících se vám bude lépe dostávat námraza z oken.

LAKOVÁNÍ NÁBYTKU
Lakování nábytku je odvětvím, kterému věnujeme v naší firmě velkou pozornost. Spolupracujeme také s několika firmami z nábytkářského průmyslu. Dokážeme nalakovat nábytek od matu až do vysokého lesku včetně leštění.

LEŠTĚNÍ SVĚTEL
V poslední době se jedná o velmi vyhledávanou službu. V řadě případů dokážeme pomoci i s problémem, jakým je malá svítivost, zjištěna na stanici technické kontroly. Vyleštěním světel docílíte mnohem lepší viditelnosti a svítivosti jak ve tmě tak i ve zhoršených klimatických podmínkách. Leštění světel provádíme i na počkání...

Provozní doba


PO      7:00 - 16:00       -
ÚT      7:00 - 16:00       -
ST      7:00 - 16:00       -
ČT      7:00 - 16:00       -
      7:00 - 16:00       -
SO      Zavřeno
NE      Zavřeno

Fotogalerie


Kontakt


Autolakovna Kostka
Tečovská 1052
Zlín - Malenovice
763 02

IČ: 68123779
DIČ: CZ6004081963

Josef Kostka - majitel

Tečovská 1052, Zlín - Malenovice
                       

Firemní web

Klíčová slova


lakování - lakýrník - lakovna - autolakovna - rozleštění - leštění - Zlín

Poptávkový formulář
© 2018 Firmuj.cz. Všechna práva vyhrazena.