logo Mezinárodní katalog firem

CZ | EN | PL

Modrý Sklep - Velké Bílovice


Nabízíme možnost strávení příjemného pobytu při ubytování na Modrém sklepě v největší sklepní oblasti na Jižní Moravě ve Velkých Bílovicích.
Objekt byl od prvního návrhu koncipován tak, aby návštěvníkům poskytoval co největší možné pohodlí a zároveň autentickou atmosféru vinařské obce obklopené vinohrady. Místo, které lidem umožní uniknout od každodenních starostí moderního světa, ale přitom se v něm budou cítit jako doma.
S vinaři z okolí Vám můžeme domluvit degustaci vína. Stejně tak prodej. Rádi Vám v této oblasti poradíme. Pokud budete mít zájem o degustaci, můžete využít nabídku velkobílovických vinařů na akci Za vinařem do Velkých Bílovic.
Přízemí sklepa tzv. Lisovna je zařízena k posezení. Je zde plně vybavená kuchyň, krbová kamna a prostorný stůl. V zadní přízemní místnosti se pak nachází sociální zařízení.
V prvním patře je na chodbě zřízen druhý kuchyňský kout se základním vybavením. Kuchyňku můžete využít zejména při pobytu na terase, na níž je vstup přímo z chodby. Z terasy se vám otevírá nádherný výhled na celé Velké Bílovice. Terasa je ideálním místem pro příjemnou snídani, nebo večerní posezení. Můžete využít i gril, nebo velké ohniště.
Pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi z masivního dřeva. Dále zde naleznete noční stolky s lampičkami, komodu a věšák. V každém pokoji jsou také dřevěné skládací židle, které si můžete případně přenést na zadní terasu.
Při pobytu na jednu noc na Vás v pokoji bude čekat ručník, při delším pobytu pak i velká osuška. V koupelnách u pokojů je WC, umyvadlo a sprchový kout. Pro tři zadní pokoje je pak společná koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem a jedno další samostatné WC.
Na zahradu je příjezd štěrkovou cestou, můžete si zde na travnaté ploše zaparkovat svá auta. K dispozici je zde uzamykatelná kolárna pro 10 kol.

Fotogalerie


Kontakt


Modrý Sklep - Velké Bílovice
Púrynská 524
Velké Bílovice
691 02

IČ: 10552359
DIČ: CZ5807140977

Ing. Josef Zapletal - majitel

Púrynská 524, Velké Bílovice 691 02
                       

Firemní web

Klíčová slova


ubytování - penzion - sklep - sklípek - víno - vinný

Poptávkový formulář
© 2018 Firmuj.cz. Všechna práva vyhrazena.