logo Mezinárodní katalog firem

CZ | EN | PL

G&G Kolasa


NÁBYTEK KOLASA
Náš podník vznikl v roce 1965 v Ratiboři. Naší hlavní činností je výroba exkluzívního nábytku za příznivé ceny. Pří výrobě používáme nejmodernější technologie a jsme otevření novým inovačním nápadům. Otevřenost na inovační nápady nám pomohly k uznání mnoha architektů a dekoraterů. Díky dlouhé životnosti a funkčnosti našich výrobků, jsme získali důvěru zákazníků. Snažíme se, aby naše spolupráce vždy probíhala pohodlně. Na interiérovém trhu působíme téměř 50 let, a naučili jsme se , že nejlepší reklamou pro rodinou firmu je spokojenost zákazníků které máme v Polsku, Česku a také v zahraniči. Nejlepší značky jsou ty, které vyplývají z pravé vášně, a naše vášeň jsou elegance a funkčnost.

Specializujeme se na vyjímečné interiéry, a často děláme pro naše zákazníky komplexní služby. Používáme domácí dřevo, exotické dýhy, mořidla a laky na lesk a mat, naturální kámen, konglomerát, ocel, sklo, hliník a jiné nábytkové komponenty nejznámějsích evropských značek. Jsou to vysoce kvalitní materiály, které v kombinaci s profesionalitou našich řemeslníků mohou uspokojit všechny chutě. Nabízíme jedinečný styl, originální design, širokou škálu barev a bohatství doplňků. Poskytujeme komplexní profesionální služby od měření a vizualizace projektu ke kompletní instalace nábytku a spotřebního zboží s dopravou a zárukou na zakoupené zboží. Pokud jste již navázali spolupráci s architektem, ochotně můžeme přijmout realizace projektu. Děláme také objednávku na nábytek pro kanceláře, banky, hotely, lékařské ordinace, obchodní objekty, apod., a také neobvyklý nábytek podle nápadu a potřeb našich zákazníků.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ OSTRAVA OPAVA - VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ KOLASA
Více než 50 let nabízíme komplexní servis v oblasti realizací interiéru na klíč od prvního návrhu designera až po realizaci. Specializujeme se na kvalitní ověřené produkty Raumplus jejichž jsme výhradním obchorním partnerem pro zdejší region. Používáme domácí dřevo, exotické dýhy, mořidla a laky na lesk a mat, naturální kámen, konglomerát, ocel, sklo, hliník a jiné nábytkové komponenty prověřených evropských značek. Jsou to vysoce kvalitní materiály, které v kombinaci s profesionalitou našich řemeslníků mohou uspokojit všechny zákazníkovy vize v nejvyšší kvalitě za příznivou cenu. Nabízíme jedinečný styl, originální design, širokou škálu barev a bohatý sortiment doplňků. Poskytujeme komplexní profesionální služby od měření a vizualizace projektu ke kompletní instalace nábytku a spotřebního zboží s dopravou a zárukou na zakoupené zboží. Pokud jste již navázali spolupráci s architektem, ochotně můžeme přijmout realizace projektu. Děláme také objednávku na nábytek pro kanceláře, banky, hotely, lékařské ordinace, obchodní objekty, apod.,neobvyklý nábytek podle nápadu a potřeb našich zákazníků. Máme zkušenosti s realizací interiéru v celé evropě a z hlediska snadné dostupnosti nově působíme v Ostravě, Opavě a regionů Opavska, Ostravska.

Provozní doba


PO      9:00 - 17:00       -
ÚT      9:00 - 17:00       -
ST      9:00 - 17:00       -
ČT      9:00 - 17:00       -
      9:00 - 17:00       -
SO      9:00 - 13:00       -
NE      Zavřeno

Fotogalerie


Kontakt


G&G Kolasa
ul. Rogera 1
Racibórz
47-400

IČ: 270556260
DIČ: 6390008678

Provozovna -

                       

Firemní web

Klíčová slova


nábytek - výroba nábytku - vestavěné skříně - kolasa - ostrava - opava - kuchyně - sedačky -

Poptávkový formulář
© 2018 Firmuj.cz. Všechna práva vyhrazena.